Vídeos

DEBAKO BELDUR BARIK 2020KO LAN SARIDUNAK

[cmsmasters_row][cmsmasters_column data_width=»1/1″][cmsmasters_text]

 

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_shortcode_id=»bxerg837b4″ data_width=»fullwidth» data_padding_left=»1″ data_columns_behavior=»true» data_top_style=»default» data_bot_style=»default» data_color=»default» data_padding_top=»0″ data_padding_bottom=»50″][cmsmasters_column data_width=»1/1″ data_bg_position=»top center» data_bg_repeat=»no-repeat» data_bg_attachment=»scroll» data_bg_size=»cover» data_border_style=»default» data_animation_delay=»0″ data_shortcode_id=»og2h51iron»][cmsmasters_text shortcode_id=»5hqxgnlm5″ animation_delay=»0″]

LEHENENGO KATEGORIA

«Beldur Barik 4»

EGILEAK: Luka, Ekain, Josu, Denis, Xuban, Roke.

[/cmsmasters_text]

[cmsmasters_divider shortcode_id=»5ful7r5z3c» width=»long» height=»1″ position=»center» margin_top=»50″ margin_bottom=»50″ animation_delay=»0″]

[cmsmasters_text shortcode_id=»xt5xijyyeq» animation_delay=»0″]

BIGARREN KATEGORIA

«Emakumea naiz»

EGILEAK: Julene Perez, June Etxabe, Nahia Gomez, Miren Sagarna, Marina De Anta, Gadea Rodriguez, Elene Ramirez, Elene Carrillo, Maren Aranburu, Malen Formariz, Garazi Urteaga, Ane Itziar, Maddi Txurruka, Enara Oruesagasti.

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row][cmsmasters_column data_width=»1/1″][cmsmasters_text]

 

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]


26/11/20

DEBA. TRABAJOS GANADORES BELDUR BARIK 2020

[cmsmasters_row data_padding_bottom=»50″ data_padding_top=»0″ data_color=»default» data_bot_style=»default» data_top_style=»default» data_columns_behavior=»true» data_padding_left=»1″ data_width=»fullwidth» data_shortcode_id=»bxerg837b4″][cmsmasters_column data_width=»1/1″ data_shortcode_id=»og2h51iron» data_animation_delay=»0″ data_border_style=»default» data_bg_size=»cover» data_bg_attachment=»scroll» data_bg_repeat=»no-repeat» data_bg_position=»top center»][cmsmasters_text shortcode_id=»5hqxgnlm5″ animation_delay=»0″]

PRIMERA CATEGORÍA

«Beldur Barik 4»

EGILEAK: Luka, Ekain, Josu, Denis, Xuban, Roke.

[/cmsmasters_text]

[cmsmasters_divider shortcode_id=»5ful7r5z3c» width=»long» height=»1″ position=»center» margin_top=»50″ margin_bottom=»50″ animation_delay=»0″]

[cmsmasters_text shortcode_id=»xt5xijyyeq» animation_delay=»0″]

SEGUNDA CATEGORÍA

«Emakumea naiz»

EGILEAK: Julene Perez, June Etxabe, Nahia Gomez, Miren Sagarna, Marina De Anta, Gadea Rodriguez, Elene Ramirez, Elene Carrillo, Maren Aranburu, Malen Formariz, Garazi Urteaga, Ane Itziar, Maddi Txurruka, Enara Oruesagasti.

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]


26/11/20

Etxerako bidean libre izan nahi dut, ez ausarta

04/11/20

Etxerako bidean libre izan nahi dut, ez ausarta

04/11/20

GALDERA BERDINA ERANTZUN OSO DESBERDINA

04/11/20

GALDERA BERDINA ERANTZUN OSO DESBERDINA

04/11/20

Aldarrikatu nahi dugu!

04/11/20

Aldarrikatu nahi dugu!

04/11/20

Etxean nahiz kalean beldurrik ez!

04/11/20

Etxean nahiz kalean beldurrik ez!

04/11/20
  • 1
  • 2
  • 6