Egileak:
Ainhoa García
Kunda Cisse
Obehi Desire Otasowie
Trinity Pembele
Amadou Koung
Antonio Baltasar Ndong
Junior Acha
Esther Da Silva
Eugenia Cessay
Vanessa Prieto
2. Kategoria 14/18 urte
Vitoria-Gasteiz, Alava
Egileak:
Ainhoa García
Kunda Cisse
Obehi Desire Otasowie
Trinity Pembele
Amadou Koung
Antonio Baltasar Ndong
Junior Acha
Esther Da Silva
Eugenia Cessay
Vanessa Prieto
2. Kategoria 14/18 urte
Vitoria-Gasteiz, Alava
Egileak:
ALDAMA GIL JUNE
ARAMBURU RECALDE IBAN
ARTARAZ DIEGO HARRIET
ARTO ALDUNCIN NEIKE
BARBADILLO ATXA GAIZKA
BARRONDO MOMEÑE NAHIA
BORAO MIÑANO IKER
ECHEVARRIA OAR IMANOL
FLORES PEREZ IELTXU
GUERRA RUILOPE MARTIN
LORZ ELEJALDE IZARO<br>LUYANDO ORTIZ DE ZARATE JON
MALLONA MARTINEZ AITANA
MUNIOITZ XIMENITZ BIHOTZ
NIEVA VICENTE EMMA
ORUETA ISUSI UNAX
PINEDO BASTERRA ENEKO
RAMIREZ MARTIN AINHOA
REINALDO VALENCIA KOLDO
RODRIGUEZ LUJA ONINTZE
SALAZAR URQUIJO AIMAR
SALGUERO MURGA IBAI
TORRECILLA ORTEGA IRATXE
UNTZAGA UGALDE NAHIE
URKIZA CORDERO IBAI
VAZQUEZ IBARLUCEA IRATI
VICARIO ODRIOZOLA MAIDER
ZALDIBAR IBARBIA ARAITZ
2. Kategoria 14/18 urte
Laudio, Álava
Egileak:
Aroa Casares
Angel Dual
Xabier Fernandez
Alicia Garcia
Aimar Hernandez
Raul Martin
Oihan Meneses
Aimar Olea
Uday Luceo
Oihan Pino
Jon Recuerda
Hassan Subhani
Garazi Yanci
2. Kategoria 14/18 urte
Irun, Gipuzkoa
Egileak:
Maite Sanchez
Argia Etxeberria
2. Kategoria 14/18 urte
Irun, GUIPUZCOA
Egileak:
Jon Andoni Sainz
Borja Sánchez
Carla Campoamor
Sheila Carballo
Miguel Sampedro
3. Kategoria 19/26 urte
Ermua, Vizcaya
Ane Petrikorena
Ane Sanchez
Oihana Prieto
2. Kategoria 14/18 urte
Irun, GUIPUZCOA
Egileak:
Anne Navarro Herrera
Gorane Campo Bilbao
Naiara Navas Garcia
Maite Mendizabal Ruiz
Erika Marquez Gamallo
Alejandro Varela Sanchez
Alejandra Blanco Cabado
Luciana Belén Hermida Maldonado
2. Kategoria 14/18 urte
Santurtzi, Vizcaya
Egileak:
Iker Zubillaga
Jone Peñalo
Ekain Lopez
Ander Sesto
Lander Diaz
Oier Mujika
Nagore Sasiain
2. Kategoria 14/18 urte
Arrrasate, Gipuzkoa
Egileak:
Josué Martínez Alvarenga
Victoria Ladrón de Guevara Lisica
Laia Andreu Rodríguez
Jose María Unanue Rezabal
3. Kategoria 19/26 urte
Berriz, Bizkaia
Egileak:
Oier Ontoso
Laia Ikazuriaga
Alexander Muñoz
Peru Luengo
Ander Valencia
Ane Izagirre
Ane Gabikagogeaskoa
Aiur Garatxena
Maialen Goirizelaia
Garazi Uria
1. Kategoria 12/13 urte
Gernika, Bizkaia