Egileak:
Oier Ontoso
Laia Ikazuriaga
Alexander Muñoz
Peru Luengo
Ander Valencia
Ane Izagirre
Ane Gabikagogeaskoa
Aiur Garatxena
Maialen Goirizelaia
Garazi Uria
1. Kategoria 12/13 urte
Gernika, Bizkaia
Egileak:
Oier Ontoso
Laia Ikazuriaga
Alexander Muñoz
Peru Luengo
Ander Valencia
Ane Izagirre
Ane Gabikagogeaskoa
Aiur Garatxena
Maialen Goirizelaia
Garazi Uria
1. Kategoria 12/13 urte
Gernika, Bizkaia
Egileak:
Olatz Torrealday
Markel Lozano
Hodei Parte
Lola Priante
Urko De Prado
Amaia Feijoo
Fabrizio Buturuga
Adriana Benito
Izar Mintegia
Maria Valencia
Teresa Menchaca
Izaro Wetzel
1. Kategoria 12/13 urte
Gernika-Lumo, Bizkaia
Egileak:
Alaitz Luaces
Aier Amparan
Aser Perez
Iker Uriguen
Katalin Miñaur
Aiala Iza
Maddi Unda
Nahia Goitia
Jon Garate
Egoi De La Fuente
1. Kategoria 12/13 urte
Gernika, Bizkaia
Egileak:
Inés Arruabarrena
Garazi Ibarlucea
Elene Basterretxea
Irune Vázquez
Anne Marie Stancoi
Estibaliz Torrado
Aner Garatxena
Aimar Beraza
Anartz Artetxe
Eneko Uribeetxebarria
Galder Unzueta
Xabier Muñoz
1. Kategoria 12/13 urte
Gernika-Lumo, Bizkaia
Egileak:
Aimar Lopez Erasun
Naroa Rodriguez Aznal
Urko Seijo Okamika
Leire Yue Ortubay Ibabe
Oibar Uribarri Bengoetxea
3. Kategoria 19/26 urte
Gernika-Lumo, Bizkaia
Egileak:
Nerea Rodríguez
Akene Nabea
Aiala Etxebarrieta
Alain Miguel
Unax Uriona
Mirari Allika
Jon Sebastian
Carmen Rute
Kemen India
2. Kategoria 14/18 urte
GERNIKA-LUMO, BIZKAIA
Egileak:
Ainara Maguregi<br>Leire Celaya
Aitor Torrico
Aitor Izagirre
Beñat Uriarte
Ekain Pando
María Sastre
Naroa Robledo
2. Kategoria 14/18 urte
GERNIKA-LUMO, BIZKAIA
Egileak:
June Isasi Fernandez
Alaitz Robledo Goirizelaia
Amets Martin Tudanca
Xabier Lecuona Barrueta
June Illaro Arenas
Nora Garai Lekerika
Diana Ilau Dobrincu
Peio Fernandez Bartolome
Eneko Garcia Pinaga
Xiang Ting Chen
Markel Uriona Azkarate
Ane Delgado Guerrero
Ana Mª Roxana Pascu
2. Kategoria 14/18 urte
GERNIKA-LUMO, BIZKAIA
Egileak:
Naroa Sandia Provecho
Eric Peña Monge
Lide Elorriaga Zelaia
Mª Elena Lemos Echepare
Xabier Magunagoitia Ibarra
Ariane Fulgencio Calvo
Maite Fernandez Larruzea
Deiene Mendez Gomez
Ixaka Arzanegi Basabe
Martin Ugalde Maroto
2. Kategoria 14/18 urte
GERNIKA-LUMO, BIZKAIA
Egileak:
Anastasia Rotari
Oihane Artetxe
Aiert Landa
Ibai Cendagortagalarza
Jon Arrillaga
Jon Gibelondo
Ainhoa Meñaka
Garazi Carranza
2. Kategoria 14/18 urte
GERNIKA-LUMO, BIZKAIA