Categoría: <span>Lehiaketa 2022</span>

Zuek zer nahi duzue?

[youtube]https://youtu.be/B7G8Or3844E[/youtube]

Izenburua / Título
Zuek zer nahi duzue?

Parte hartzaileak / Participantes

Naroa Boado
Aiora Anduiza
Lander Gil
Miyke Lima
Eritz Izurieta

Kategoria / Categoría
Lehena 12-14 urte / Primera 12-14 años

Herria / Población
Mungia


16/11/22

BERDINTASUNAREN BIDEA

[youtube]https://youtu.be/ZJH_l264UC4[/youtube]

Izenburua / Título
BERDINTASUNAREN BIDEA

Parte hartzaileak / Participantes

Uxue
Zuriñe
Asier
Imanol
Ibai David
Lechen
Goizane
Oier
Iker
Joseba
Mikel Guerrero
Ibai
Markel
Ines
Aritz
Naroa
Lucia
Igor
Amaia
Jon
Najat

Kategoria / Categoría
Lehena 12-14 urte / Primera 12-14 años

Herria / Población
Amurrio


16/11/22

Iragarkiak

[youtube]https://youtu.be/KA6BHipg3_I[/youtube]

Izenburua / Título
Iragarkiak

Parte hartzaileak / Participantes

Leire
Araia
Julen
Maider

Kategoria / Categoría
Bigarrena 15 – 17 urte / Segunda 15 – 17 años

Herria / Población
Bergara


16/11/22

BELDUR BARIK

[youtube]https://youtu.be/tJqFt0oC8Fc[/youtube]

Izenburua / Título
BELDUR BARIK

Parte hartzaileak / Participantes

Imanol
Ibai
Hodei
Asier

Kategoria / Categoría
Hirugarrena 18 – 20 urte / Tercera 18 – 20 años

Herria / Población
Bilbao


16/11/22

Mundu alrrebeza

[youtube]https://youtu.be/In7X2KrtRrs[/youtube]

Izenburua / Título
Mundu alrrebeza

Parte hartzaileak / Participantes

Nerea Guerrero
Nahia Loren
Guzmán Lucas Gonzalez
Ibon Gárcia

Kategoria / Categoría
Lehena 12-14 urte / Primera 12-14 años

Herria / Población
Basauri


16/11/22

Matxistometroa

[youtube]https://youtu.be/gk-gCsOM5B4[/youtube]

Izenburua / Título
Matxistometroa

Parte hartzaileak / Participantes

Teresa
Markel
Luck
Mario
Endika
Nerea

Kategoria / Categoría
Bigarrena 15 – 17 urte / Segunda 15 – 17 años

Herria / Población
Donostia


16/11/22

Antimatxismoa kameran

[youtube]https://youtu.be/zUm2XHuIoc8[/youtube]

Izenburua / Título
Antimatxismoa kameran

Parte hartzaileak / Participantes
Unax Iturregi
Julene Bilbao
Aner Etayo
Ayman Malih

Kategoria / Categoría
Lehena 12 – 14 urte / Primera 12 – 14 años

Herria / Población
Mungia


16/11/22

Ausarta izan, BELDUR BARIK

[youtube]https://youtu.be/qXzf3f-78ps[/youtube]

Izenburua / Título
Ausarta izan, BELDUR BARIK

Parte hartzaileak / Participantes

Maider Goñi Miranda
Ane Gonzalez Terradillos
June Lago Perez
Nagore Magali Limpias Gonzalez
Nekane Sanchez Lopez

Kategoria / Categoría
Lehena 12-14 urte / Primera 12-14 años

Herria / Población
ABANTO ZIERBENA


16/11/22

LA UNIÓN HACE LA FUERZA

[youtube]https://youtu.be/YUJDu5_rkxE[/youtube]

Izenburua / Título
LA UNIÓN HACE LA FUERZA

Parte hartzaileak / Participantes

Uxue Betolaza
Naroa Trujillano
Nere Sáenz
Itsasne Udaeta
Aiala Murga
Eider Pinedo
Eider Rodriguez

Kategoria / Categoría
Lehena 12-14 urte / Primera 12-14 años

Herria / Población
AMURRIO


16/11/22

Oztoporik gabe.

[youtube]https://youtu.be/V8I5KNgGDMA[/youtube]

Izenburua / Título
Oztoporik gabe.

Parte hartzaileak / Participantes

Sarai
Sandra
Ibai
Mariano

Kategoria / Categoría
Bigarrena 15 – 17 urte / Segunda 15 – 17 años

Herria / Población
Sestao


16/11/22