[youtube]https://youtu.be/Hnqh4Exhm74[/youtube]
Izenburua / Título
Nesken artean elkartasuna!
Parte hartzaileak / Participantes
Jagoba
June
Unax
Saioa
Kategoria / Categoría
Lehena 12-14 urte / Primera 12-14 años
Herria / Población
BILBO
[youtube]https://youtu.be/Hnqh4Exhm74[/youtube]
Izenburua / Título
Nesken artean elkartasuna!
Parte hartzaileak / Participantes
Jagoba
June
Unax
Saioa
Kategoria / Categoría
Lehena 12-14 urte / Primera 12-14 años
Herria / Población
BILBO
[youtube]https://youtu.be/SKzJBTJn4RM[/youtube]
Izenburua / Título
Paranoia
Parte hartzaileak / Participantes
Aurora Onghene
Antia López
Artem Yarmochenko
Salam Almahkal
Alba Mendoza
Garazi Atxa
Kategoria / Categoría
Bigarrena 15 – 17 urte / Segunda 15 – 17 años
Herria / Población
BILBAO
[youtube]https://youtu.be/FcXOge7MO1w[/youtube]
Izenburua / Título
Heldu da garaia!
Parte hartzaileak / Participantes
Angel Gonzalez
Paula Zamarreño
Leire Hernandez
Kategoria / Categoría
Hirugarrena 18 – 20 urte / Tercera 18 – 20 años
Herria / Población
IRUN
[youtube]https://youtu.be/pvqOEDLFK_A[/youtube]
Izenburua / Título
BILLURRAZ GAINEZ EINDE
Parte hartzaileak / Participantes
Alain Arantzamendi Agirreoa
Eritz Arantzamendi Agirreoa
Paul Aranzeta Aramaio
Eider Arkotxa Etxaburu
Eritz Atxurra Villar
Enetz Beitia Gonzalez
Naroa Cereza Santurde
Iraia Etxaburu Gonzalez
Naroa Fernandez Elu
Akier Gallastegi Aldalur
Araia Gartziasalazar Outeiral
Karlos Georgi Petrov Meneses
Udane Quinteiro Ibarloza
Xabier Urteaga Zendoia
Kategoria / Categoría
Bigarrena 15 – 17 urte / Segunda 15 – 17 años
Herria / Población
Ondarroa
[youtube]https://youtu.be/_g29tkLsPJE[/youtube]
Izenburua / Título
Matxismoa bizirik
Parte hartzaileak / Participantes
Txaber
Iraia
Alba
Ivan
Kategoria / Categoría
Bigarrena 15 – 17 urte / Segunda 15 – 17 años
Herria / Población
Getxo
[youtube]https://youtu.be/JuXsGVvc1kA[/youtube]
Izenburua / Título
Indarkeria, denon arazoa
Parte hartzaileak / Participantes
Clara
Telmo
Oier
Maialen
Pablo
Kategoria / Categoría
Bigarrena 15 – 17 urte / Segunda 15 – 17 años
Herria / Población
Irun
[youtube]https://youtu.be/HG5jaEKoUgU[/youtube]
Izenburua / Título
Guztiok berdin
Parte hartzaileak / Participantes
Naroa Alonso
Unax Monasterio
Nor Marchouqi
Malen Bilbao
Kategoria / Categoría
Lehena 12-14 urte / Primera 12-14 años
Herria / Población
Mungia
[youtube]https://youtu.be/Sq5mDdZnxtQ[/youtube]
Izenburua / Título
Izaro
Parte hartzaileak / Participantes
Izaro Pardo
Miriam Altuna
Sara Escudero
Naiara Gabicaaldecoa
Naia Larrazabal
Aiala Salazar
Mar Saroui
Nerea Trápaga
Markel Basaldo
Gorka Carbaio
Luca Giacopinelli
Álvaro Juan
Unax Lauzuriaga
Markel Mezo
Mikel Riaño
Xabier Zalbide
Kategoria / Categoría
Lehena 12-14 urte / Primera 12-14 años
Herria / Población
Getxo
[youtube]https://youtu.be/eO-8qNrmv_w[/youtube]
Izenburua / Título
Adin desberdinekoen pentsakera
Parte hartzaileak / Participantes
Aiora Comontes
Garazi Ortiz De Luzuriaga
Hodei Urriza
Hodei Aizpeolea
Hodei Zabaleta
Kategoria / Categoría
Lehena 12-14 urte / Primera 12-14 años
Herria / Población
Legazpi
[youtube]https://youtu.be/3eXaHCp-jLg[/youtube]
Izenburua / Título
Ez gara paperezko panpinak
Parte hartzaileak / Participantes
Sofia
Alejandra
Naia
Miren
Paula
Teresa
Naroa
Noelia
Kategoria / Categoría
Hirugarrena 18 – 20 urte / Tercera 18 – 20 años
Herria / Población
IRUN