[youtube]https://youtu.be/_g29tkLsPJE[/youtube]
Izenburua / Título
Matxismoa bizirik
Parte hartzaileak / Participantes
Txaber
Iraia
Alba
Ivan
Kategoria / Categoría
Bigarrena 15 – 17 urte / Segunda 15 – 17 años
Herria / Población
Getxo
[youtube]https://youtu.be/_g29tkLsPJE[/youtube]
Izenburua / Título
Matxismoa bizirik
Parte hartzaileak / Participantes
Txaber
Iraia
Alba
Ivan
Kategoria / Categoría
Bigarrena 15 – 17 urte / Segunda 15 – 17 años
Herria / Población
Getxo
[youtube]https://youtu.be/JuXsGVvc1kA[/youtube]
Izenburua / Título
Indarkeria, denon arazoa
Parte hartzaileak / Participantes
Clara
Telmo
Oier
Maialen
Pablo
Kategoria / Categoría
Bigarrena 15 – 17 urte / Segunda 15 – 17 años
Herria / Población
Irun
[youtube]https://youtu.be/mxuF2jxyiks[/youtube]
Izenburua / Título
Soldaten berdinketa
Parte hartzaileak / Participantes
Dorleta Alzaga
Eneko Markaida
Ibai Gamboa
Ibai Viñe
Kategoria / Categoría
Lehena 12-14 urte / Primera 12-14 años
Herria / Población
Mungia
[youtube]https://youtu.be/54GlpEJ1KEo[/youtube]
Izenburua / Título
Feminismoa istorian zehar
Parte hartzaileak / Participantes
Markel Arana
Ainhoa Ortuzar
Asier Valdivieso
Unai Larrauri
Markel Serrano
Daniela Lopez
Aitana Lobato
Maren Cerezo
Ekaitz Morales
Ander Vila
Aimar Sierra
Shiro Yamazaki
Alvaro San Juan
Aritz Ateca
Jon Herreros
Kategoria / Categoría
Lehena 12-14 urte / Primera 12-14 años
Herria / Población
Getxo
[youtube]https://youtu.be/PKM1ukIZKk8[/youtube]
Izenburua / Título
gure esku dago
Parte hartzaileak / Participantes
Izaro
Eider
Eneko
Carlos
Kategoria / Categoría
Lehena 12-14 urte / Primera 12-14 años
Herria / Población
Irun
[youtube]https://youtu.be/GV18F08HN_8[/youtube]
Izenburua / Título
Denok berdin
Parte hartzaileak / Participantes
Amaia
Ehari
Amets
Irati
Amets
Eki
Eki
Carlos
Sua
Kategoria / Categoría
Lehena 12-14 urte / Primera 12-14 años
Herria / Población
Bergara
[youtube]https://youtu.be/b13r6olJA1o[/youtube]
Izenburua / Título
Guk kontztzen dugu haiek ezin dutelako
Parte hartzaileak / Participantes
Aitor Pikasarri
Lola Jaurrieta
Julia Larruskain
Sofia Azanza
Leyre Bistue
Kategoria / Categoría
Bigarrena 15 – 17 urte / Segunda 15 – 17 años
Herria / Población
Donostia
Izenburua / Título
ARESKETA FEST, INDARKERIAREN KONTRA
Parte hartzaileak / Participantes
Ahmed
Unax
Maimuna
Jagoba
Peru
Olha
Iraitz
Noa
Ayala
Alexyi
Mohamed
Irati
Naroa
Eider
Eider
Aner
Amina
Maren
Aimar
Kategoria / Categoría
Lehena 12-14 urte / Primera 12-14 años
Herria / Población
Amurrio
[youtube]https://youtu.be/9OC2xdUNOHQ[/youtube]
Izenburua / Título
URA ETA GARAGARDOA
Parte hartzaileak / Participantes
Noa Ibañez
Ugaitz Naveira
Igon Rodriguez
Jairo Valdés
Ane Cruz
Kategoria / Categoría
Lehena 12-14 urte / Primera 12-14 años
Herria / Población
Abanto Zierbana
[youtube]https://youtu.be/oRmkjkXwPaQ[/youtube]
Izenburua / Título
Beldur Barik
Parte hartzaileak / Participantes
Imanol
Ibai
Hodei
Asier
Kategoria / Categoría
Lehena 12-14 urte / Primera 12-14 años
Herria / Población
BILBO